Kategorie
Polecamy
Aktualności
2014-02-27
Zapraszamy do korzystania z usług Haftu komputerowego oraz artystycznego szycia.
więcej

Pradies

baner testowy nr 1

baner testowy nr 2

banner

§1


Właścicielem sklepu internetowego "Aga-dekoracje" jest firma:

"RYBICKI" G.B. Rybiccy  s.c.
ul. Wojciechowskiego 2
08-400  Garwolin
Regon 710497092 
NIP  826-16-95-117
wpisana do rejestru ewidencji działalności gospodarczej przez Urząd Miasta Garwolin.
 
1. Regulamin determinuje zasady i warunki dotyczące składania oraz realizacji zamówień na towary oferowane na stronach internetowych sklepu Aga.dekoracje.pl, zwanego dalej SKLEPEM.
2. Regulamin zawiera prawa i obowiązki sklepu internetowego Aga.dekoracje.pl, zwanego dalej SKLEPEM oraz osób zamawiających oferowane na jego stronach towary, zwanych dalej KLIENTEM.

3. Każdy klient jest zobowiązany do zapoznania się z treścią Regulaminu przed dokonaniem zamówienia toteż złożenie zamówienia jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.
4 Artykuły oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe oraz są wolne od wad i objęte są 24 miesięczną gwarancją.
5.Przedmiotem zamówień, handlu są artykuły znajdujące się na stronach internetowych sklepu: Aga.dekoracje.pl jednakże artykuły prezentowane na stronach sklepu nie stanowią jego stanu magazynowego.
6.Sklep zastrzega sobie możliwość zmian w asortymencie sklepu jak i możliwość zmian cen poszczególnych towarów w  dowolnej chwili bez uprzedzenia.
7. Sklep dokłada wszelkich starań aby fotografie przedstawiające produkty oferowane odzwierciedlały możliwie najlepiej rzeczywisty artykuł,  ale z uwagi na ustawienia monitorów sprzedawca zastrzega sobie możliwość istnienia różnic  w odcieniu, kolorze zaprezentowanych towarów a ich rzeczywistym wyglądem.


§2

1. Ceny towarów zamieszczonych na stronach sklepu Aga.dekoracje.pl są cenami brutto/ z podatkiem VAT/ i są cenami wyrażonymi w złotych polskich PLN.

§3

1. Zamówienia mogą być składane przez osoby, pełnoletnie tzn,które ukończyły 18 lat.
2. Zamówienia mogą być składane za pośrednictwem internetu/ poprzez stronę internetową aga.dekoracje.pl , jak również telefonicznie / tel/fax.25 682 22 27/
3. Zamówienia wymagają potwierdzenia  ze strony sklepu, dlatego też pracownik sklepu skontaktuje się z zamawiającym w ciągu 2 dni roboczych od daty złożenia zamówienia.
4. W celu usprawnienia  obsługi klient powinien pozostawić obsłudze sklepu możliwość skontaktowania się z nim: adres e-mail lub nr telefonu.
5.Podane w zamówieniu dane kontaktowe tj: adres e-mail lub telefon są traktowane jako dane zamawiającego- klienta.
6.Podstawą realizacji zamówienia jest poprawnie wypełniony formularz.


§4

1. Sklep odstąpi od realizacji zamówienia, transakcji w przypadku nieuzyskania potwierdzenia  zamówienia od klienta.
2. Sklep rezerwuje sobie prawo odstąpienia od realizacji zamówienia bez podania przyczyny, jednakże jest obowiązany niezwłocznie powiadomić o tym fakcie klienta.
3. W sytuacji braku zamówionego przez klienta asortymentu oraz niemożności  jego dostarczenia w odpowiadającym klientowi terminie sklep przedstawi klientowi ofertę towaru o podobnych cechach do zamawianego pierwotnie. Jednakże klient w tej sytuacji klient ma prawo do rezygnacji z transakcji,  a co za tym idzie zakupu.§5

1. W ciągu  14 dni od otrzymania towaru istnieje możliwość jego zwrotu lub wymiany zgodnie z ustawa z dnia 2 marca 2000r. 2. Towar należy wysłać  na adres sklepu wraz z kompletem dokumentów /paragon, faktura/.
3. Należność za zwrócony towar, po dedukcji  kosztów przesyłki,  zostanie przelana na konto bankowe klienta lub też przekazem pocztowym w ciągu 7 dni od jego otrzymania przez sklep.
4. Koszty odesłania towaru pokrywa klient.
5.Zwroty są możliwe z zastrzeżeniem, że nie podlegają zwrotowi świadczenia i produkty, od nabycia których, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, nie można odstąpić:

Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje w odniesieniu do umów:

1. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według Twojej specyfikacji lub służąca zaspokojeniu Twoich zindywidualizowanych potrzeb;

FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY (formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy)

Firma Rybicki

08-400 Garwolin

ul Wojciechowskiego 2

sklep@aga-dekoracje.pl

Ja ............................................................niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej/ych rzeczy ........................................................................................, numer oferty............................................................................................ Data zawarcia umowy to................................................., data odbioru ...........................................................................................

Imię i nazwisko.................................................................... Adres................................................................................... Data.....................................................................................


6.Sklep Aga-dekoracje odpowiada za wady produktu na podstawie obowiązujących przepisów prawa. W przypadku sprzedaży niebędącej sprzedażą konsumencką, wyłącza się przepisy o rękojmi zawarte w Kodeksie Cywilnym.
7.
§6

1. Termin realizacji zamówienia liczy się od pierwszego dnia roboczego następującego po otrzymaniu zamówienia przez sklep do momentu  przekazania przesyłki firmie kurierskiej.
2. Jeżeli adnotacja przy towarze lub informacja zawarta na stronie głównej nie stanowi inaczej to  czas realizacji zamówienia  wynosi 5dni roboczych.
3. Jeżeli wystąpią okoliczności uniemożliwiające realizację zamówienia w terminie wskazanym, pracownik sklepu skontaktuje się z klientem  w celu poinformowaniu go o powstałej sytuacji i  zaproponuje artykuł  charakteryzujący się podobnymi cechami lub zasugeruje ustalenie nowego, dłuższego terminu realizacji zamówienia.


§7

1. Płatność za otrzymany towar może zostać dokonana przelewem, na konto BS Garwolin
32-9210-0008-0004-2680-3000-0010 lub za pobraniem / przy odbiorze przesyłki/.
2. Jeżeli klient wybierze formę płatności przelewem, sklep rozpocznie realizować zamówienie natychmiast po otrzymaniu należnej kwoty na konto sklepu.
3. Zakupy dokonywane w sklepie do kwoty 600PLN jednorazowo są dostarczane na koszt klienta. Natomiast przy jednorazowym zakupie przewyższającym tę kwotę koszty przesyłki pokrywa sklep
4. Dostarczenie towaru jest realizowane przez  firmę kurierską Dpd  lubFedex.
5. Przy dostarczaniu towaru przez firmę kurierską koszt przesłania zamówienia wynosi 15zł  dla paczki do 20kg i długości 200cm łącznie z opakowaniem przy płatności przelewem i 25 zł za przesyłkę w opcji za pobraniem przy wadze paczki do 20 kg i długości 200cm łącznie z opakowaniem.
6. Przesyłki o długości  200-300cm o masie do 30kg kosztują 35zł przy płatności przelewem i 45zł przy płatności przy odbiorze. 
7. Dostawa zamówienia za pośrednictwem Firmy kurierskiej wynosi standardowo  do 2 dni.
8. Sklep realizuje zamówienia jedynie na terenie Polski.


§8

1. Klient jest zobowiązany do sprawdzenia stanu i zawartości przesyłki w momencie jej odbioru.
Jeżeli stwierdzi jakiekolwiek braki, uszkodzenia, niezgodności powinien niezwłocznie skontaktować się ze sklepem. A w przypadku uszkodzenia paczki powinien niezwłocznie spisać protokół szkody w obecności kuriera i otrzymaną kopię protokołu wysłać faxem lub e mailem na adres sklepu. Spisanie protokołu jest podstawą do rozpatrzenia reklamacji.
2.  Wszystkie artykuły znajdujące się w ofercie sklepu "aga-dekoracje" są fabrycznie nowe i posiadają rękojmię na wady ukryte, które regulują  przepisy Kodeksu Cywilnego.
3. W przypadku stwierdzenia wady ukrytej, lub też uszkodzenia towaru klient powinien natychmiast skontaktować się ze sklepem w celu ustalenia postępowania.


 

 
Newsletter Zapisz się do newslettera! Poinformujemy Cię o promocjach i nowościach w sklepie.
Newsletter Spodobała Ci się nasza strona? Poleć ją swoim znajomym.
Newsletter Masz pytania? Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami
tel.: 025 682 22 27
tel. kom.: 502 269 169
nr gg: nr gg
e-mail:
biuro@aga-dekoracje.pl
O nasAktualnościRegulaminKontaktZapytanie ofertowe
projekt i oprogramowanie sklepu internetowego projekt i oprogramowanie sklepu internetowego www.epro.com.pl
Darmowy licznik odwiedzin